סופטק - מקרנים , מסכי הקרנה , השכרת מקרן
טל ' 03-6968777 עגלת קניות החשבון שלי עמוד בית
חוות דעת מעבדת מקרנים מי אנחנו צור קשר תקנון האתר להצעת מחיר
 
 
חיפוש באתר
יעוץ מקצועי והצעת מחיר
שלח פרטים
חוות דעת

Pioneer Kuro - מסך הפלזמה הדק בעולם

www.cesweb.org/במסגרת תערוכת ה CES חשפה פיוניר את המסך הדק בעולם 50 אינטש בטכנולוגית KURO בעובי 9 מילימטר בלבד!! 


במסגרת CONSUMER ELECTRONIC SHOW - תערוכת האלקטרוניקה הגדולה והחשובה בארצות הברית, חשפה PIONEER את מסך הפלזמה הדק בעולם 9 מילימטר בלבד!!!

PIONEER מיצרניות האלקטרוניקה המובילות והמתקדמות בעולם,אשר הציגה לאחרונה את הפיתוח הטכנולוגי KURO ומיצבה עצמה גבוה מעל כולם בתעשיית מסכי ה HIGH DEFENITION,כבשה לאחרונה פסגה נוספת וחשפה לראשונה את מסך פלזמה KURO בגודל 50 אינטש ובעובי של 9 מילימטר בלבד זהו המסך הדק בעולם. לשם ההשוואה המסכים הדקים ביותר כיום הם בעובי של 10.5 סנטימטר.

מסך KURO בעובי 9 מילימטר של PIONEER הינה טכנולוגיה פורצת דרך - המסך במשקל 18.6 ק"ג בלבד יכול להשתלב בקלות על כל קיר ולהפוך לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית.

כמו כן, חשפה פיוניר מסך בעל ניגודיות מוחלטת בצבעים ובתמונה חיה ומציאותית. בשל איכותו הגבוהה של המסך החדש,נדמה כי הקיר עצמו קורם עור וגידים וכל צפייה הופכת לחווית קולנוע מציאותית ומשובחת.

PIONEER הצליחה לשבור שיא נוסף בעולם המסכים הדקים כשהצליחה להגיע לשחור מוחלט ( 0 לומינוס ) כך שלמעשה יחס הניגודיות ( הקונטרסט ) אינו ניתן למדידה !!! וזהו למעשה המדד החשוב ביותר לאיכות הצבעים של המסך. 

תודה ובהצלחה , 
צוות Softec Vision


חזרה לעמוד המאמרים
           
 

 
תקנון האתר   |  
ספק משרד הביטחון מס' : 83525805
.
© כל הזכויות שמורות softec.co.il.
comodo