סופטק - מקרנים , מסכי הקרנה , השכרת מקרן
טל ' 03-6968777 עגלת קניות החשבון שלי עמוד בית
חוות דעת מעבדת מקרנים מי אנחנו צור קשר תקנון האתר להצעת מחיר
 
 
חיפוש באתר
יעוץ מקצועי והצעת מחיר
שלח פרטים
חוות דעת

SMART BOARD

 

הלוח החכם Smart board- הינו מסך מגע אינטראקטיבי המאפשר שליטה והפעלה מלאה של כל יישומי המחשב בעזרת מגע פשוט. כמו כן ניתן לכתוב על גבי הלוח תוך שימוש בטושים האלקטרונים המיוחדים או בעזרת האצבע.

בין האופציות הבולטות:

- כתיבה, ציור ומחיקה באופן אוטומטי על גבי כל התוכנות שפועלות על המסך ( כולל כל תוכנות ה-אופיס, שולחן עבודה של המחשב, סרטים, auto cad, ועוד...) בעזרת הרמה פשוטה של אחד מהכלים שנמצאים על מגש הלוח או בעזרת האצבע.

- אפשרויות שמירה ותיעוד של כל מה שקיים ומבוצע במחשב בין אם זה צילום תמונות, שמירת סימונים או הערות שנכתבו בזמן השיעור ועוד...

- אפשרויות שמירה של השינויים אותם ביצענו ב-PowerPoint (כתיבה,ציור, סימון...) בתוך המצגת עצמה או אפשרויות שמירה נוספות ללא פגיעה במצגת עצמה. כל זאת מתוך תוכנת ה-PowerPoint וללא תוכנות חיצוניות נוספות.

- אפשרות להסריט את כל מה שמבוצע על גבי המחשב לתצורה של סרט בקובץ AVI. כלומר כל הסימונים, הכתיבות, העלאת המצגות את הכל ניתן להקליט ולאחר מכן לצפות בכל מה שנעשה בשיעור בתצורה של סרט אקטיבי. כמו כן במידה ומורה מדבר עם רמקול גם הסאונד של אותו מורה יוכל להכנס אל קובץ ההקלטה וניתן יהיה לראות את הסרט ולשמוע את קולו של המורה באותו קובץ. 

- תוכנת Notebook- לכתיבה חופשית על מסך לבן ריק ואפשרות שמירתו במספר רב של אופנים בין האפשרויות הבולטות הן: שמירה תחת קובץ PowerPoint) ppt) קבצי אקרובט קבצי תמונות ועוד...

- סרגל כלים נרחב עם הכלים הבולטים: זכוכית מגדלת, וילון החשכה וירטואלי, אופציות מיקוד והארה (spotlight) מקלדת וירטואלית ועוד...

- אפשרות לכתיבה עם טושים מחיקים ללא מקרן ושמירתם על ידי לחיצה פשוטה על אחד הלחצנים של הלוח. אין צורך להפעיל תוכנות נוספות ברקע.

- המרת כתב יד לטקסט באנגלית. 

מגוון רחב זה של יכולות, הופך את הלוח החכם של סמארט לכלי שימושי וחיוני מאין כמוהו בכל כיתת לימוד, חדר ישיבות, ואולם הרצאות.

 

תודה ובהצלחה , 
צוות Softec Vision


חזרה לעמוד המאמרים
                    


 
תקנון האתר   |  
ספק משרד הביטחון מס' : 83525805
.
© כל הזכויות שמורות softec.co.il.
comodo